Witamy w Perle Podhala

Noclegi w Szaflarach

Nasz pensjonat znajduje się w miejscowości Szaflary. Jego położenie sprawia, że jesteśmy schowani przed zgiełkiem Zakopianki a jednocześnie mamy do niej bliski dostęp.

Perła Podhala to 27 pokoi o wysokim standardzie, sala konferencyjna, sklep, rozwinięta baza sportowa z wieloma obiektami sportowymi, które można wynająć oraz współpraca z najlepszymi atrakcjami w okolicy, dzięki której nasi goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i pakiety specjalne. Wybierz noclegi blisko basenów termalnych!

Perła Podhala - okolicaPerła Podhala - bydynek

Dlaczego warto wybrać nasz pensjonat?

Nasza oferta

Nasz pensjonat posiada bogatą ofertę, aby umilić każdemu z naszych gości pobyt w Szaflarach. Oprócz wcześniej zorganizowanych przez nas programów, mogą Państwo zawsze liczyć u nas na:

27 pokoi z łazienkami

Sala konferencyjna dla 50 osób

Dostęp do sieci Wi-Fi

Organizacja imprez

Sklep na terenie pensjonatu

Monitorowany parking na terenie pensjonatu

Atrakcyjne zniżki i pakiety specjalne na różne atrakcje Podhala

Organizowanie kuligów lub przejazdów fasiągiem (wozem)

LKS Szaflary - torbaLKS Szaflary - Drużyna

Stawiamy na aktywność

Wspieramy naszych

Kochamy aktywność, dlatego staramy się wspierać lokalną drużynę piłkarską i swoją ofertę kierujemy zarówno w stronę osób marzących o błogim lenistwie jak i miłośników sportu i aktywności.

Nasz pensjonat przyjmuje grupy zorganizowane uprawiające szeroki zakres dyscyplin sportowych, takich jak łucznictwo, paintball, piłka nożna, ręczna czy hokej. Zapraszamy również rodziny z dziećmi, seniorów oraz gości indywidualnych, którym proponujemy atrakcyjne pakiety dla dwojga z ofertą SPA i romantycznymi kolacjami.