Baseny termalne

Oferta ośrodków termalnych znajdujących się na obszarze Podhala jest naprawdę imponująca, ciężko szukać drugiego takiego miejsca w Polsce, gdzie na tak niewielkim obszarze znajduje się tyle ośrodków. W ciągu ostatnich lat powstało kilka obiektów z basenami termalnymi, a kolejny zostanie otwarty już wkrótce. Obecnie dostępnych jest już sześć gorących kąpielisk, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Spokojny relaks, lecznicze masaże wodne lub rozrywka na zjeżdżalniach, falach i dzikich rzekach.

Termy Szaflary

Termy Szaflary to nieduży ośrodek, który świetnie sprawdza się w celach relaksacyjno-wypocznynkowych. Do dyspozycji oddane są cztery baseny, dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, dwie zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci i wanna jacuzzi. W basenach znajdują się liczne hydromasaże takie jak: bicze wodne, ławki masażu, leżanki oraz gejzery. W części saun dostępne są: sauny suche ( fińskie), łaźnie parowe oraz sauna na podczerwień. Dodatkowo w ośrodku znajdują się dwie restauracje (kuchnia polska i włoska) oraz sezonowa kawiarnia widokowa na tarasie.

Więcej informacji na stronie: http://www.termyszaflary.com

Gorący Potok

To kompleks kilkunastu całorocznych basenów zewnętrznych. Urządzony on został w oryginalnym stylu japońskiej oseny. W Gorącym Potoku dostępne są baseny z gorącą wodą termalną, baseny siarkowe, kąpiele borowikowe oraz kilka wanien jacuzzi. Dodatkowo oprócz strefy basenowej skorzystać można z kompleksu saun: dwie sauny suche, dwie parowe, tężnia solankowa, a także gabinety masażu całość objęta jest tzw. „strefą nagości” Na terenie Gorącego Potoku znajduje się również park linowy, oraz dwie restauracje.

Więcej informacji na stronie: http://www.goracypotok.pl

Terma Bania

Terma Bania to kompleks basenów termalnych w Białce Tatrzańskiej znajdujące się tuż obok ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, dzięki czemu od razu po nartach można skorzystać z odprężających gorących kąpieli. Kompleks łączy w sobie zalety parku wodnego z relaksem w termalnej wodzie. Podzielony jest on na trzy strefy: strefę zabawy, gdzie znajdują się liczne atrakcje wodne takie jak zjeżdżalnie, sztuczna fala, dzika rzeka oraz plac zabaw dla dzieci, strefę relaksu, która stworzona jest, aby odpocząć oraz skorzystać z hydromasaży. Ostatnią strefą jest saunarium, gdzie zlokalizowanych jest kilka saun w tym: sucha, parowa oraz infrared.

Więcej informacji na stronie: http://www.termabania.pl

Terma Bukovina

Termy Bukovina to jeden z największych kompleksów geotermalnych w Polsce, w skład, którego wchodzi 12 różnej wielkości niecek basenowych, zarówno wewnętrznych jaki i zewnętrznych. Baseny w Bukowinie to połączenie rozrywki i relaksu, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, jest to również dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. W skład kompleksu wchodzą baseny z licznymi hydromasażami, biczami wodnymi oraz gejzerami, dostępny jest również basen pływacki. Dla dzieci i młodzieży dostępne są zjeżdżalnie, sztuczna fala czy też dzika rzeka. Na miejscu znajduje się również saunarium, w którym skorzystać można z sauny suchej, parowej lub infrared.

Więcej informacji na stronie: http://www.termabukowina.pl

Aquapark Zakopane

Jest to jedyny tego typu obiekt w Zakopanem, z którego rozpościera się piękny widok na Tatrzańskie szczyty, w tym Giewont. Park wodny łączy w sobie cechy sportowo-rekreacyjne. Na miejscu znajduje się kilka basenów z wodnymi masażami, jacuzzi, basen pływacki, zjeżdżalnie oraz dzika rzeka. Ponadto dostępna jest również strefa saun, w której dostępne są najpopularniejsze sauny takie jak: sauna sucha, sauna parowa i infrared.

Więcej informacji na stronie: http://www.aquapark.zakopane.pl

Termy Chochołowskie

Baseny termalne w Chochołowie to najnowszy, obiekt na Podhalu. W kompleksie znajduje się kilka basenów, z licznymi hydromasażami i atrakcjami wodnymi zarówno wewnątrz budynku, jak i na świeżym powietrzu. Zjeżdżalnie, plac zabaw dla dzieci, sztuczna fala, wodna koszykówka to tylko niektóre z atrakcji jakie mają się tutaj znajdują. Dodatkowo dostępne są również sauny, te standardowe: parowa, sucha i infrared, oraz nowość biosauna.

Więcej informacji na stronie:http://www.chocholowskietermy.pl

Bardzo dobry pensjonat. Byłem z rodziną w styczniu. Pokój i łazienka bez zarzutu. Czysto. Zarówno właściciel jak i obsługa otwarci na problemy gości. Polecam. Z pewnością tam wrócę. Wojtek Serwis nocowanie.pl

Witam, nowy pensjonat, pokoje w standardzie hotelu, obsługa bardzo miła. Na miejscu sklep i bistro z dobrymi obiadkami. Piechotą można dojść na termy Gorący Potok(1,7 km). Byłam bardzo nam się podobało polecam. .Jarek Serwis nocowanie.pl

Bardzo dobra oferta dla grup. Dużo możliwość spędzania czasu, dobre jedzenie i świetne boisko sportowe. Polecam. Iza Serwis nocowanie.pl

Pensjonat Perła Podhala

Zapisz się na Newsletter

Terms and Conditions