Obozy sportowe w górach – baza noclegowa

Szukasz idealnego miejsca na bazę noclegową dla dużej grupy? Zależy Ci na zorganizowaniu obozu sportowego w górach? Chcesz poznać szczegółową ofertę ośrodka Perła Podhala dla rodziny i seniorów? Sprawdź informacje zawarte w naszym artykule. Poza podstawowymi informacjami znajdziesz praktyczne porady i dowiesz się jak zorganizować pobyt w obiektach partnerskich.

obozy sporotwe w górach

Luksusowa oferta Pensjonatu Perła specjalnie dla Ciebie

Pensjonat Perła Podhala da Ci wszystko to, czego oczekujesz od miejsca, w którym zamierzasz wypocząć. Do użytku klientów przeznaczonych jest prawie trzydzieści pokoi z prywatną łazienką. Nie ma obaw, jeśli chodzi o posiłki w ciągu dnia. Każda osoba, która zamelduje się w pensjonacie, może liczyć na całodniowe wyżywienie. Na specjalne życzenie udostępniana jest obszerna sala konferencyjna, która mieści 50 osób. Zależy Ci na rekreacji i rozegraniu meczu rodem z prawdziwego stadionu? Kompleks zawiera pełnowymiarowe boisko sportowe, na którym każda zdobyta bramka przyprawi Cię o wielkie emocje i pozytywną dawkę endorfin. Dodatkowo w standardzie znajdziesz łączność wi-fi. To, czym może poszczycić się Pensjonat Perła to organizacja nietuzinkowych i takich, które na długo się zapamiętuje, imprez okolicznościowych. Marzy Ci się wspaniały wieczór pełen muzyki i pysznego jedzenia? Chcesz zabrać zespół swoich pracowników w wyjątkowe miejsce, a może zorganizować szkolenie lub wycieczkę? To idealne miejsce dla Ciebie! Sprawdź szczegółową ofertę na stronie www.perlapodhala.pl.


obozy sporotwe w górach

Czym zaskoczy Cię Pensjonat Perła?

Na terenie Pensjonatu znajduje się miejsce, które śmiało, można nazwać ucztą dla ciała. Mowa o pysznej i wysublimowanej kuchni, którą serwuje restauracja. Dla pensjonariuszy, którzy obawiają się o to, że sklep jest oddalony o kilka kilometrów mamy znakomitą informację. Na terenie Perły znajduje się sklep, w którym znajdziecie niemalże wszystkie potrzebne produkty – od spożywczych po te chemiczne, kosmetyki i codziennego użytku. Masz zamiar przyjechać do Pensjonatu samochodem? Żaden problem! Na terenie ośrodka znajduje się monitorowany parking. W okresie zimowym oferta zostaje wzbogacona o organizację kuligów, wielkich ognisk. To, czym może pochwalić się obiekt to aranżacja kolacji dla dwojga i pakiet zniżek na atrakcje Podhala.


obozy sporotwe w górach

Aktywnie i rekreacyjnie

Obiekt od dawna wspiera lokalne działania drużyny piłkarskiej, przez co również jest otwarty dla zorganizowanych grup, które uprawiają rozmaite sporty, a wśród nich łucznictwo, paintball, piłka nożna, piłka ręczna czy hokej. Wśród gości hotelowych znaleźli się między innymi zawodnicy: K.S. Ceramika Opoczno, Łucznicy Marymont, Akademia Ferajna Psot, Diamonds Academy. To najlepszy dowód na to, że to znakomite miejsce na zgrupowania wielu dziedzin sportowych. Dla rodzin z dziećmi i seniorów przeznaczone są specjalne pakiety Spa&Welness, które zachwycą każdego. Jeśli chcesz poznać cennik, sprawdź ofertę w serwisie WWW.


obozy sporotwe w górach

Jak dojechać do Perły Podhala?

Jeśli planujesz wyjazd samochodem z Krakowa, wybierz trasę przez Zakopiankę. Odcinek, jaki musisz pokonać to niecałe 100 km w 1,5 godziny. Z nowego Targu to raptem 10 km, więc bez problemu w niecałe 15 minut znajdziesz się na miejscu. Podobny dystans pokonasz, wybierając się w podróż z Zakopanego. Musisz jednak pamiętać, że przy wyborze DK47, w godzinach szczytu taka podróż może trwać nawet 40 minut. Jeśli wybierasz podróż komunikacją miejską, pamiętaj, by wysiąść na przystanku Szaflary Cmentarz. Z tego punktu odległość do Pensjonatu to niecałe 200 m.

Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do odwiedzenia Pensjonatu Perła Podhala. To miejsce, które zapamiętacie przez długi czas.


Oferta sportowa - noclegi w górach - kliknij!

Partnerzy / współpraca

Pensjonat Perła Podhala

Zapisz się na Newsletter

Regulamin